Kombinin Enerjisini Yükseltin

Posted by age ajans 28/11/2019 0 Comment(s)

Enerjisi Yüksek Kombinler İçin Öneriler

 

Dış görünüş ile içsel durum arasında karşılıklı etkileşim var. Kendinizi başlayan yeni gün için isteksiz ve/ veya yorgun hissediyorsanız, enerjisi yüksek bir kombinle daha dinamik bir zihinsel durum elde edebilirsiniz. Kimi zaman kombin içindeki basit bir detay, kendinizi daha dinamik hissetmenizi sağlayabilir.

Peki, kombinin enerjisi nasıl yükseltilir? Konu aslında genç ve spor detaylarla ilgili.

 

“Anti- Aging” Etkili Renkler

 

Renk, tasarımın ve bütün kombinin karakterini belirlemede görev alan en önemli unsurlardan biri. Tasarımın diğer detayları aynıyken yalnızca renk değişimi, algıyı tamamen değiştirebilir. O nedenle, renk seçiminde dikkatli olmakta fayda var. Meydana getirmek istediğiniz etkiyi sadece renk üzerinden elde edebilirsiniz.

Masumiyetleri ve yüksek enerjileriyle pastel tonlar, gençleştirici etkiye sahiptir. Lila, bebe mavisi, pudra, somon gibi renkleri içeren parçalara kombinde ağırlık verebilirsiniz. Sokak modasında sezon, pastel renk trendine sahip olduğu için bu aynı zamanda, sezon modasına uygun bir kombin hazırlamak anlamına da gelecek. Tasarımında trend renkleri barındıran Piennar Tesettür Takım modellerinden bu konuda yararlanabilirsiniz.

 

Sneaker Ayakkabılar

 

Onlar sadece konforlu değil, aynı zamanda yüksek bir frekansa sahip. Bir çift sneaker, kombinde gençlik aşısı etkisi ortaya çıkaracaktır.

Rahat giyim tarzlarının artan popülaritesi, bu tarzla ilişkilendirilen parçaların kullanım alanlarını da genişletti. O nedenle, sneaker ayakkabıları bugün daha çok stilde görmek mümkün. Günlük giyime, sokağa uygun kombinlerin yanı sıra, ofiste kullanılacak casual kombinleri de –aksi bir kural yoksa-onlarla tamamlamak mümkün.

 

Geniş Hacimli Çantalar

 

Çantada geniş hacim, son birkaç sezonun trendlerinden. Büyük çantalar ayrıca, spor etkiler meydana getirdiğinden, enerjisi yüksek kombin hazırlamak için onlardan yararlanmak akıllıca olacak.

Geniş hacmin yanı sıra, açık renkler de çantaları spor tarza uyumlayan ayrıntılardan. Kulplu el çantaları, uzun askılı omuz çantaları ve sırt çantalarında geniş yapı, açık renk ve sade tasarım gibi detaylar, tasarımı genç kılacaktır. Enerjisi yüksek kombinler için bunları değerlendirmeye alabilirsiniz.

 

Piennar Koleksiyonlarını İncelediniz Mi?

 

Genç, spor bir kombin ya da klasik stil ihtişamı… Aradığınız ne olursa olsun, en iyiler için adres, Piennar koleksiyonları. Başarılı sokak stilleri için kullanabileceklerinizin yanı sıra, klasik- abiye stiller için de kullanabileceğiniz Piennar İkili Takım çeşitlerine online mağazamızdan sahip olabilirsiniz.