Abiyede Neden Pınar Şems?

Posted by age ajans 07/10/2019 0 Comment(s)

Yenilikçi Yaklaşımlarla Güçlü Tasarımlar

 

Kıyafet alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Sizce bir tasarım, hangi özellikleri taşıyorsa başarılı olarak nitelendirilebilir?

Kıyafet, sadece örtünmeyi sağlamaz. O ayrıca, kişinin kendisini dış dünyada ifade etme araçlarından biridir. Bir tasarım, ilgili olduğu tarzı ne oranda yansıtıyorsa, yani ifade gücü ne derece yüksekse, o oranda başarılıdır demek mümkün.

Dünyanın dört tarafına tasarımlarını ulaştıran Pınar Şems Tesettür, ele aldığı stili güçlü şekilde ifade edebilmesiyle dikkat çekiyor. Tasarımların karakterlerini, sahip olunan yenilikçi yaklaşım güçlendiriyor.

Göz alıcı şıklığın zorunlu olduğu abiyelerde kalıpların dışına çıkmak hayati. Pınar Şems Abiye modellerinde yenilikçi yaklaşım, rafine estetikle bir arada. Bu ışıltılı dünyayı keşfe çıkalım.

 

Ölçülü Şıklık

 

Tesettür giyimde maharet, dini sınırların içinde sıra dışı şıklık meydana getirebilmektir. Yani konu, “ölçülü şıklık”.

Pınar Şems abiye tasarımlarına şamata çıkarmadan şovunu sergileyen asil detaylar hâkim. Tül, taş, boncuk işleme, güpür, kesim ve renk gibi detaylar, özgün anlayışlarla ele alınıyor. Kusursuz bir uyum için, birbirine başarıyla uyum sağlayacak doğru detaylar bir araya getiriliyor.

 

Modern ve Geleneksel Bir Arada

 

Farklılıklardan beslenmek, gerçekten özgün ve sıra dışı olanı ortaya çıkarır. Değişiklikleri birlikte değerlendirmek, daha geniş bir bakış açısından yararlanmak anlamına geliyor. Hayatın her alanında geçerli olan bu gerçek, modada güçlü stillerin oluşturulmasında da son derece kullanışlı.

Pınar Şems abiyelerde modern ve geleneksel uzlaşıyor, güçlerini birleştiriyor. Farklı zamanları ve anlayışları bir araya getiren yaklaşımlar, hikâyesi olan ve ilham veren tasarımlar ortaya çıkarıyor.

 

Trend Renkler

 

Renk, kesinlikle basit bir ayrıntı değil. O, bazen tek başına bütün tasarımın nasıl bir karaktere sahip olacağını belirleyebilir.

Abiyelerde trend renklerin kullanımı, güncel görüntüler için önemli. Pınar Şems Abiye Pudra, fuşya, zümrüt, mor gibi her dönemin favori renkleriyle beraber, sezona özgü tonları da koleksiyonlarında ağırlıyor.

 

Tesettürde Bir Dünya Markası

 

Odakta yenilik, yani sürekli gelişim varsa, sınırların içinde kalmak mümkün değildir. Tesettürün ayrıcalıklı ismi Pınar Şems, bu nedenle dünya çapında tanınırlık kazandı. Pınar Şems Tesettür giyim ürünleri günümüzde, bayilikler aracılığıyla Avrupa ve Arap ülkelerine de ulaştırılmaktadır.